Firma ExpertAutoBroker.com powstała w roku 2010, dzięki połączeniu ze sobą kilku odrębnych podmiotów gospodarczych, wyspecjalizowanych w handlu nowymi samochodami na rynku równoległym UE, oraz specjalistów w dziedzinie finansów.

W ramach kompleksowej oferty oraz misji Firmy ExpertAutoBroker.com, swoim Klientom oferujemy:

  • samochody najbardziej uznanych marek, w cenach znacznie niższych, niż oferowane w polskich salonach,

  • z zachowaniem pełnej gwarancji Producenta oraz pełni przywilejów związanych z zakupem Nowego Auta;

  • pełną i bezpośrednią obsługę finansową;

  • pełną obsługę ubezpieczeniową;

  • transport do Klienta na terenie całej Europy, własnym, nowym taborem.

Nasze doświadczenie i stałe doskonalenie się, zaowocowały powstaniem najbardziej profesjonalnego BROKERA SAMOCHODOWEGO w Polsce. Świadczy o tym zaufanie, jakim obdarzyli nas dotychczasowi Klienci, wśród których można znaleźć również wiele renomowanych firm krajowych i zagranicznych.

 

O rzetelności i wiarygodności Firmy ExpertAutoBroker.com, świadczy również fakt przystąpienia w 2011 roku do programu RZETELNA FIRMA oraz przyznania nam prestiżowego wyróżnienia, Złotego Certyfikatu Rzetelności, potwierdzonego przez Krajowy Rejestr Długów BIG S.A., które jest największym i najbardziej uznanym biurem informcji gospodarczej w Polsce. W roku 2017 otrzymalismy rownież Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA GOLD 2017 przyznanego przez Centrum Badania Opinii Klientów Sp. z o.o.

 

Wyróżnienie to jest przyznawane tylko i wyłącznie tym Firmom, które cechuje zarówno profesjonalne podejście do prowadzonego biznesu jak i niepodważalna wiarygodność.

Nasz Złoty Certyfikat Rzetelności, Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA GOLD oraz pozostale wyróżnienia są dostępne na stronie www.expertautobroker.com, w zakładce CERTYFIKATY.

 Jako jedyny broker samochodowy w Polsce, nasza firma została wyróżniona prestiżową nagrodą ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI, przyznawaną przez Krajowy Rejestr Długów BIG SA.

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą Firmą!

Aktualna oferta samochodów w serwisie OTOMOTO.PL


Firma Godna Zaufania
Copyright to Expert Auto Broker | Support Show Off
TwitterTab