Leasing / Kredyt:

Oferujemy Państwu pełną obsługę finansową, celną, skarbową i logistyczną przy kupnie samochodów w ramach nabycia wewnątrzwsplnotowego. Oraz najaktrakcyjniejsze warunki finansowania samochodów w leasingu operacyjnym, finansowym lub w kredycie, również w wariancie 50/50 lub 3x33.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem grupy mBank S. A., która wykorzystuje wieloletnie doświadczenie mBanku, MultiBanku, BRE Banku i BRE Leasingu, aby w jednym miejscu, oferować jak najlepsze praktyki bankowości elektronicznej, usług dla wymagających klientów zamożnych oraz firm i korporacji.

 

                         

            

mLeasing Sp. z o. o., należy do czołówki polskich firm leasingowych. Według danych z pierwej połowy 2013 r., Firma zajmuje 2. miejsce na rynku leasingu w Polsce i jako jedyna w kraju posiada przejrzyste i ustandaryzowane procedury nabywania samochodów bezpośrednio od dealerów zagranicznych jak i krajowych w ramach standardowych produktów.

 

Gotówka:

 

Zakup za gotówkę, odbywa się na zasadach analogicznych do Polskich salonów dealerskich. Po podpisaniu umowy, dealer danej marki przysyła zamówienie, wystawia fakturę pro-forma, na zaliczkę.

Po odnotowaniu zaliczki na koncie, uruchamiane jest zamówienie w fabryce producenta. Pozostała kwota wartości pojazdu, wpłacana jest w momencie, gdy auto jest wyprodukowane i gotowe do odbioru.

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci otrzymania oferty leasingowej lub kredytowej, prosimy o kontakt.

 Jako jedyny broker samochodowy w Polsce, nasza firma została wyróżniona prestiżową nagrodą ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI, przyznawaną przez Krajowy Rejestr Długów BIG SA.

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą Firmą!

Aktualna oferta samochodów w serwisie OTOMOTO.PL


Firma Godna Zaufania
Copyright to Expert Auto Broker | Support Show Off
TwitterTab